Wideofilmowanie

Czy wyobrażacie sobie piękniejszy dzień w swoim życiu niż ten, w którym odbywać się będzie Wasze wesele? To wyjątkowa uroczystość, która jest symbolem prawdziwej miłości. Dzień, w którym zdecydujecie się spędzić ze sobą całe swoje życie. To wówczas pojawiają się chwile przesycone wyjątkowymi emocjami takimi jak wzruszenie, radość oraz szczęście. To one tworzą tę magiczną atmosferę, którą z pewnością będziecie chcieli zapamiętać do końca życia.

Jednak pamięć ludzka po wielu latach staję się zawodna, dlatego niezbędnym uczestnikiem tej niecodziennej uroczystości powinien być profesjonalny kamerzysta na wesele. Wideofilmowanie to rozwiązanie, dzięki któremu powstanie reportaż, który z pewnością będzie wspaniałą pamiątką na całe życie i do której będziecie mogli powracać za każdym razem, gdy tylko zapragniecie przypomnieć sobie ten wyjątkowy dzień.

Jeżeli więc stoicie przed ważnym wyzwaniem w postaci przygotowania własnej uroczystości weselnej, to z pewnością niezbędny jest Wam doświadczony kamerzysta na wesele, który dzięki swoim umiejętnościom uwieczni każdy, nawet najmniejszy detal pojawiający się w trakcie tego wyjątkowego dnia. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możecie być pewni otrzymania usługi na najwyższym poziomie.

I-fotograf to wideofilmowanie, które spełniło już oczekiwania wielu bardzo wymagających osób, dlatego jesteśmy przekonani, że Wy również będziecie w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. Kielce to miasto, w którym znajduje się nasze studio, dlatego województwo świętokrzyskie to region, do którego w głównej mierze kierujemy naszą ofertę na wideofilmowanie. Jednak występując w roli profesjonalistów, nie tworzymy dla naszych Klientów barier terytorialnych. Na Wasze życzenie nasz kamerzysta na wesele może pojawić się w każdym wskazanym przez Was miejscu.

Podczas pracy używamy profesjonalnego sprzętu umożliwiającego zapis materiału w najwyższej jakości, co zapewnia widzom maksymalną przyjemność z oglądania. Nasze wideofilmowanie ukazuje styl, magię oraz emocje. To kwintesencja wyrafinowanego piękna zaprezentowanego w elektronicznej formie na DVD i Blu-ray. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z portfolio oraz osobistego spotkania w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

Poniżej kilka poglądowych teledysków nakręconych za pomocą lustrzanek. Muzyka w prezentowanych teledyskach
dla potrzeb publikacji w Internecie została zmieniona. Zapraszamy do umówienia spotkania celem zapoznania się z
naszą ofertą.

Uwaga!!!

Od 2016 oferujemy również filmowanie z wykorzystaniem drona, który przy usłudze realizowanej przez 2 operatorów jest w pakiecie !!!!

 

Historia pewnej znajomości :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naszymi atutami są:

  •         Jesteśmy zarejestrowaną i odpowiedzialną Firmą - a naszym celem jest zapewnić wysoką jakość usług.
  •         Wideofilmowaniem i fotografią ślubną zajmujemy się od 12 lat.
  •         Posiadamy Akredytację Kurii Duszpasterskiej do Filmowania i Fotografowania w Obiektach Sakralnych. (zezwolenie na filmowanie i fotografie w Kościołach).
  •         Posiadamy Licencję Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.
  •         Doświadczenie poparte bogatą ilością produkcji filmowych.
  •         Miła atmosfera współpracy.
  •         Konkurencyjne ceny.